بانک

گردهمایی سراسری کارکنان بانک ایران زمین

معاون عملیات بانکی، تاسیس بانک ایران زمین را نتیجه تلاش موسسین در راستای خدمت به تولید و پیشبرد اهداف اقتصادی کشور دانست و اظهار داشت: همواره این انتظار از بانکها به عنوان گردانندگان چرخ‌های اقتصاد کشور می‌رود که بتوانند نقش موثری در تامین مالی و راه‌اندازی کارخانه‌های تولیدی داشته باشند.

بازدیدعضو هیأت مدیره بانک صنعت ومعدن از طرحهای هرمزگان

این بانک سه واحد آب شیرین کن در این استان با ظرفیت جمعاً ۵۰۰ هزار متر مکعب و با اعتبار بیش از ۳۵۷ میلیون دلار تسهیلات ارزی و یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات ریالی و اشتغالزایی بیش از ۲۰۰ نفر را تأمین اعتبار نموده است.

تحقق بانکداری باز با فین‌تک‌ها

مدیرعامل به پرداخت ملت با بیان این که باید فرآیندهای سیستم بانکی برای حرکت به سوی بانکداری باز در کشور مورد بازنگری قرار بگیرد، افزود: اعتقاد دارم باید در گام اول فرآیندهای سیستم بانکی مورد بازنگری قرار گیرد و سپس متناسب با فرآیندهایی که نیاز به برقراری سیستم مبتنی بر بانکداری باز لازم داریم.

برگزاری گردهمائی سراسری کارکنان استان گیلان بانک ایران زمین

مدیر شعب استان گیلان در این مراسم ضمن تشریح عملکرد شعب استان و با اشاره به مطالب عنوان شده در گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب بانک در تهران از همکاران خواست تمام تلاش خود را در جهت ارتقا رتبه استان و ارائه خدمات مناسب به مشتریان به کار بگیرند.

لزوم استفاده از ابزارهای نوین برای اطلاع رسانی خدمات بانک ملی

مدیرعامل بانک ملی ایران بر لزوم اطلاع رسانی خدمات بانک به مشتریان تاکید کرد و گفت: بسیاری از خدمات بانک درون سازمان ارائه می‌شود، اما این خدمات برای کارکنان مبهم است که روابط عمومی باید در اطلاع رسانی آنها نیز پیشتاز باشد.

اخبار پر بازدید


آخرین اخبار