صنعت لیزینگ

چالش‌های فعالیت صنعت لیزینگ

رییس هیات مدیره انجمن ملی لیزینگ ایران تصریح کرد: بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری، حسب قانون از مالیات بر ارزش افزوده معاف شدند ولی شرکت های لیزینگ به دلیل اینکه عبارت موسسه مالی و اعتباری را ندارند با مشکل روبرو شده اند

لیزینگ‌های واقعی را بشناسید

دبیرکل انجمن ملی لیزینگ ایران، گفت: مردم برای حصول اطمینان از شرکت لیزینگ مجاز باید به سایت بانک مرکزی و انجمن ملی لیزینگ ایران مراجعه کنند زیرا اسامی شرکت های لیزینگ معتبر در این دو منبع اعلام شده که تنها منابع موثق هستند.

لیزینگ‌ها طبقه‌بندی می‌شوند

دبیر کل انجمن ملی لیزینگ ایران تصریح کرد: در این طبقه بندی باید به چند عنصر از جمله عنصر نهاد توجه کرد. شرکت های لیزینگ یک نهاد مالی رسمی در کشور هستند و مثل کارگزاران بورس و شرکت های تامین سرمایه نوعی نهاد مالی محسوب می شوند ولی تفاوت های آشکاری با آنان دارند.

لیزینگ راهکاری بهتر از ارایه تسهیلات مسکن است

عضو کمیسیون عمران باتاکید بر اینکه لیزینگ مسکن راهکاری بهتر از ارایه تسهیلات در این حوزه است، گفت:شرکت های تخصصی در حوزه ساخت و ساز باید با سپرده های سرمایه گذاری شده مردم نزد بانکهامجری لیزینگ باشند.

تنديس زرين برند برتر ملي براي ليزينگ اميد

در جشنواره تقدير از يكصد برند برتر ملي كشور كه با حضور نمايندگان بخش‌هاي مختلف اقتصادي و توليدي كشور در مركز همايش هاي صدا و سيما برگزار شد، تنديس زرين برند برتر ملي به دكتر غلامرضا كاظمي مديرعامل ليزينگ اميد اهدا شد.

اخبار پر بازدید


آخرین اخبار