صنعت لیزینگ

لیزینگ‌ها طبقه‌بندی می‌شوند

دبیر کل انجمن ملی لیزینگ ایران تصریح کرد: در این طبقه بندی باید به چند عنصر از جمله عنصر نهاد توجه کرد. شرکت های لیزینگ یک نهاد مالی رسمی در کشور هستند و مثل کارگزاران بورس و شرکت های تامین سرمایه نوعی نهاد مالی محسوب می شوند ولی تفاوت های آشکاری با آنان دارند.

لیزینگ راهکاری بهتر از ارایه تسهیلات مسکن است

عضو کمیسیون عمران باتاکید بر اینکه لیزینگ مسکن راهکاری بهتر از ارایه تسهیلات در این حوزه است، گفت:شرکت های تخصصی در حوزه ساخت و ساز باید با سپرده های سرمایه گذاری شده مردم نزد بانکهامجری لیزینگ باشند.

تنديس زرين برند برتر ملي براي ليزينگ اميد

در جشنواره تقدير از يكصد برند برتر ملي كشور كه با حضور نمايندگان بخش‌هاي مختلف اقتصادي و توليدي كشور در مركز همايش هاي صدا و سيما برگزار شد، تنديس زرين برند برتر ملي به دكتر غلامرضا كاظمي مديرعامل ليزينگ اميد اهدا شد.

امضا تفاهم نامه بین لیزینگ اقتصادنوین و واگن پارس

با هدف اعطاي تسهيلات به خريداران واگن‌هاي مسافربري و باربري؛ تفاهم‌نامه همکاري شرکت ليزينگ اقتصادنوين با شرکت واگن پارس مبادله شدتفاهم‌نامه همکاري شرکت ليزينگ اقتصادنوين با شرکت واگن پارس به‌منظور اعطاي تسهيلات به خريداران واگن‌هاي مسافربري و باربري امضاء گرديد

مجمع شرکت لیزینگ بانک اقتصادنوین برگزار شد

مجمع عمومي عادي صاحبان سهام براي بررسي و تصويب عملکرد شرکت ليزينگ اقتصادنوين در سال 1395 با حضور مدير سرمايه‌گذاري و امور شرکت‌هاي بانک اقتصادنوين، حسابرس و بازرس قانوني شرکت و مديرعامل و اعضاي هيأت مديره اين شرکت برگزار و گزارش عملکرد و صورت‌هاي مالي اين شرکت پس از قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانوني به تصويب رسيد.

اخبار پر بازدید


آخرین اخبار