بیمه

پرداخت ۳۲ میلیارد ریال خسارت توسط بیمه دانا

مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه دانا در مراسم پرداخت خسارت به بیمه‌گذار ضمن تقدیر از مدیرعامل شرکت آریا صنعت معصومی گفت: در شرایط اقتصادی موجود اشتغال‌زایی کار بسیار بزرگی است. بی‌تردید ملت و دولت باید قدردان افرادی که اینچنین به جامعه خدمت می‌کنند، باشند.

مصوبات بیمه‌ایِ هیئت دولت

سابقه تخفیف عدم خسارت وسایل نقلیه از رده خارج شده با رعایت ضوابط این آیین نامه قابل انتقال است و سابقه تخفیف عدم خسارت وسایل نقلیه‌ای که به موجب احکام مراجع قضایی یا اجرای ثبت انتقال مالکیت می‌یابند، مشمول این آیین نامه است.

بخش هایی از اقتصاد در بیمه پُر رنگ نیست

سلیمانی با تاکید بر این مطلب که نظارت ها در بیمه مرکزی باید بیشتر برنامه ای باشد تا آیین نامه ای، تصریح کرد: با برنامه ریزی مناسب می توان نگاه کارشناسان را به سمت و سوی بیمه ای هدایت کرد چرا که افراد قوی و توانمند می توانند برای توسعه و پیشبرد سازمان طرح و ایده بدهند.

گردهمایی صمیمانه مدیران ارشد بیمه ایران

مدیرعامل بیمه ایران درخصوص سهم قابل توجه خسارات شخص ثالث جانی که بالغ بر کل خسارت­هاری شرکت است، نتایج اقدامات ماه­های گذشته برای کنترل این خسارت­ها که با مشارکت مدیریت­های اتومبیل، حقوقی و فن­آوری اطلاعات و معاونتهای برنامه ریزی و نوآوری و فنی شرکت صورت پذیرفته است را امیدوار کننده دانست.

اخبار پر بازدید


آخرین اخبار