بورس

راه‌اندازی سامانه‌ اعلام قیمت ارز

حسینی با بیان اینکه در حال حاضر مشخص نیست در هر لحظه چه مقدار ارز مورد معامله قرار می‌گیرد، تاکید کرد: باید در آن سامانه ترکیبی علاوه بر قیمت حجم معاملات نیز به طور شفاف مشخص باشد و عموم مردم بتوانند به آن سامانه دسترسی داشته باشند.

خبرنگاران صدای بازار سرمایه هستند

محمدی با تاکید بر این نکته رسانه ها و خبرنگاران بازار سرمایه از نقشی برخوردار هستند که شاید درک نشده است و گفت: نظارت همگانی مهمترین نقش رسانه است و امروز تلاش رسانه ها به کشف قیمت عادلانه در بازار سرمایه منتهی می شود.

بازگشت کم رمق بورس‌های آسیایی

در معاملات امروز بورس‌های آسیایی، شاخص " نیک کی ۲۲۵" بورس توکیو با ۱.۲ درصد افزایش به ۲۲۱۱۲.۰۹ واحد رسید، شاخص " هانگ سنگ" بورس هنگ کنگ ۰.۶ درصد ریزش کرد و به ۲۷۷۷۱.۲۹ واحد رسید و شاخص " شانگهای کامپوزیت" بدون تغییر نسبت به روز گذشته در سطح ۲۷۸۶.۶۴ واحد قرار گرفت.

انتشار ۱۲ هزار میلیارد ریال اوراق اجاره در فرابورس

امروز اوراق اجاره ای در فرابورس ایران با نرخ سود ۱۲ درصد منتشر شود سعید بداغی که مشاور عرضه این اوراق است در این مورد گفت: امروز سه‌شنبه اوراق صکوک اجاره سهام با نرخ سود (کوپن) ۱۹ درصد از سوی شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی در فرابورس ایران منتشر خواهد شد.

همه جیز درباره معاملات آتی سکه

قرارداد آتی قراردادی است که فروشنده براساس آن متعهد می‌شود در سررسید معین، مقدار معینی از کالای مشخص(سکه طلا) را به قیمتی که الان تعیین می‌کنند بفروشد و در مقابل طرف دیگر قرارداد متعهد می شود آن کالا را با آن مشخصات خریداری کند.

اخبار پر بازدید


آخرین اخبار