بورس

سومین عرضه نفت در بورس با حضور خارجی‌ها

کارشناسان معتقدند که برای دور زدن تحریم‌ها باید روش‌های فروش نفت متنوع‌سازی شود. یعنی از کانال‌های دیگری نیز به فروش برسد. در نتیجه شورای عالی هماهنگی اقتصادی پس از بررسی راهکارهای موجود، طرح عرضه نفت در بورس و مشارکت بخش خصوصی در صادرات نفت را به صورت آزمایشی تصویب کرد.

مردم مراقب شرکت‌های مدعی سهامداری در بورس‌های غربی باشند

مدیرحقوقی و انتظامی سازمان بورس افزود: به تازگی یکی از این شرکت‌ها که مدعی ارتباط با کارگزاری‌های بزرگ اروپایی و غربی را داشت با اخذ 230 میلیارد تومان پول از مردم قصد خروج آن از کشور پس از تبدیل کردن به ارز را داشته که از سوی اداره آگاهی جزیره کیش به فوریت بازداشت شده است.

کارنامه زرین نهادناظر در اجرای قوانین توقف و بازگشایی

در مرداد ماه سال ۹۵، دکتر شاپور محمدی در برنامه پیشنهادی خود برای آینده بازار سهام، از اصلاح برخی قوانین بازار سرمایه خبر داد که از مهمترین آن ها می توان به اصلاح زمان بازگشایی و توقف نمادهای بازار سهام اشاره کرد.

فروش نفت در بورس ماهیانه می‌شود

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ در توضیح دلایل تصویب مصوبه کمیسیون تلفیق مبنی بر عرضه ماهانه نفت خام سنگین و سبک در بورس به صورت منظم، تشریح کرد: به منظور مقابله با تحریم‌ها پیشنهاد قانونی کردن عرضه نفت در بورس ارائه شد.

زمان سومین عرضه نفت خام در بورس

خشرو با بیان اینکه علاوه بر امکان تسویه حساب با ارزهای بین‎المللی، امکان تسویه کامل با ارز ریال ایران با نرخ سنا از تفاوت‎های عرضه این دوره با دوره‎های قبل است، اظهار کرد: دوره تسویه حساب معاملات نیز از 60 به 90 روز افزایش یافته است.

اخبار پر بازدید


آخرین اخبار