طلا و ارز

حراج شمش یک کیلویی در بانک کارگشایی

در نگاه اول اینطور به ذهن می رسد که بانک مرکزی باردیگر تلاش دارد از طریق حراج طلا بازار را مدیریت کند ولی کسب اطلاع از بانک کارگشایی حکایت از آن دارد که حراج امروز اتفاق تازه ای نیست و جزو کارهای روزمره این بانک بشمار می آید.

ممنوعیت خریدو فروش ارز در خیابان

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه نظارت پلیس بر بازار طلا و ارز همچنان ادامه خواهد داشت، گفت: در روزهای آتی نیز نسبت به دستگیری دلالان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی اقدام خواهیم کرد و کسانی که بخواهند با فضاسازی در این فضا سودجویی کنند باید بدانند که پلیس بر آن‌ها نظارت دارد.

زوار چگونه در عراق دینار تهیه کنند؟

حسین ذوالفقاری در گفتگویی درباره چگونگی تهیه دینار در عراق توسط زوار اربعین، توضیح داد: طبق هماهنگی های صورت گرفته مقرر شد تا در عراق، سه بانک ملی، توسعه تعاون اسلامی و پارسیان که در سه شعبه نجف، کربلا و بغداد ۵ شعبه دارند، بنا بر تقاضا زائرین، ریال به ارزهای رایج در عراق تبدیل خواهد شد.

باید مقوله ارز را از اقتصاد جدا کرد

خوانساری با اشاره به تنوع نرخ ارز در کشور گفت: هم اکنون بیش از 5 نوع نرخ ارز در کشور وجود دارد که از سوی دولت اعلام شده است که البته باید ارز اربیل و سلیمانیه را نیز به آن اضافه کرد؛ بنابراین باید مقوله ارز را از اقتصاد جدا کرد تا به این ترتیب، اقتصاد راحت تر راه خود را برود.

اخبار پر بازدید


آخرین اخبار