استاندار قزوین:

دولت برای رونق اقتصادی روستاها از خدمات پست‌بانک‌ایران استفاده می‌کند

فریدون همتی استاندار قزوین در نشست مشترک با مسئولان پست‌بانک استان گفت: دولت برای رونق اقتصادی و کاهش شکاف اقتصادی روستاها از خدمات پست‌بانک‌ایران استفاده می‌کند.

به گزارش صدای بانک،وی ضمن قدردانی از خدمات‌رسانی این بانک درسطح کشور بویژه مناطق روستائی و محروم اظهارداشت: دولت برای محرومیت‌زدائی، توسعه اقتصادی و اشتغالزائی درمناطق مذکور از خدمات ارزنده این بانک بعنوان بانک توسعه‌ای و تخصصی حوزه‌ ICT بیش از پیش استفاده خواهد کرد.

وی افزود: پست‌بانک‌ایران باید با استفاده حداکثری از توانمندی‌های خود و با بهره‌مندی از زیرساخت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با تعامل بیشتر با دستگاه‌های‌ اجرائی مرتبط با روستاها، خدمات بانکی در روستاها ومناطق کم‌برخوردار را روز به روز توسعه دهد.

همچنین حمید مصلحی مدیرشعب پست‌بانک استان در این نشست ضمن ارائه عملکرد اظهارداشت: یکی از وظایف و رسالت‌های مهم این بانک، ارائه خدمات درمناطق محروم و روستائی است.

وی افزود:‌ در این راستا پست‌بانک‌ایران اقدام به گسترش خدمات‌بانکی ازجمله توسعه فرهنگ بانکداری الکترونیک جهت افزایش سطح رفاه، مهاجرت‌زدائی، اشتغال‌زائی و حمایت از کسب‌و‌کارهای خرد نموده و خواستار حمایت دستگاه‌های اجرائی از این بانک می‌باشد.

منبع:پست‌بانک‌ایران
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.اخبار پر بازدید