بختیاری مدیرعامل بیمه رازی شد

مدیر عاملی شرکت بیمه دی و تخصص در حوزه های مالی، فناوری اطلاعات و آمار بیمه ای از جمله سوابق مهندس سید مجید بختیاری است.

به گزارش صدای بانک، با حضور سهامداران شرکت بیمه رازی، هیئت مدیره، مدیران و مشاوران، جمعی از کارکنان شرکت و همکاران و روسای شعب بیمه رازی در سراسر کشور برای اولین بار به صورت ویدئو کنفرانس، مراسم معارفه مدیر عامل جدید بیمه رازی،  سید مجید بختیاری روز شنبه 27 مرداد ماه سال جاری در سالن اجتماعات ستاد مرکزی این شرکت برگزار گردید.

 بهمن یزدخواستی، رئیس هیئت مدیره و سرپرست بیمه رازی در مراسم فوق ضمن خیر مقدم به حضار گفت: امروز با حضور متولیان و اعضای خانواده بزرگ بیمه رازی به مدیرعامل جدید شرکت خوش آمد می گوییم و با توجه به برنامه های آتی که برای رشد و توسعه شرکت در نظر داریم، با مدیرعامل جدید همسو و همراه خواهیم شد و با توجه به موقعیت طلایی و ویژه بیمه رازی امیدواریم شاهد شکوفایی و پیشرفت هرچه بیشتر شرکت باشیم.

پس از سخنان ریاست هیئت مدیره و سرپرست بیمه رازی، بختیاری، مدیرعامل جدید شرکت ضمن قدردانی از سهامداران محترم بیمه رازی و هیئت مدیره به جهت حسن اعتمادی که به ایشان داشتند ابراز امیدواری نمود تا با شناخت مناسبی که مدیران مجموعه نسبت به هم پیدا می کنند و همچنین با توافق بر یکسری ارزش ها و اصول، بتوانند موجبات اعتلای شرکت را فراهم آوریم.

گفتنی است، مدیر عاملی شرکت بیمه دی و تخصص در حوزه های مالی، فناوری اطلاعات  و آمار بیمه ای از جمله سوابق مهندس سید مجید بختیاری است.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.اخبار پر بازدید